Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania w oparciu o autorskie programy nauczania.

Lingo Novo to szkoła językowa, w której oferujemy indywidualne i grupowe kursy językowe dla firm i instytucji. Naszą kadrę dydaktyczną tworzą absolwenci wydziałów językowych krajowych i zagranicznych uczelni, dla których nauczanie i praca z ludźmi stanowią prawdziwą pasję. Prowadzimy ogólne i specjalistyczne kursy z języka anielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego i hiszpańskiego. Nauka w Lingo Novo nastawiona jest na osłuchanie się i przyswojenie odpowiedniej wymowy, nabycie swobody w posługiwaniu się językiem obcym a także poznanie kultury danego kraju.

W jaki sposób pracujemy?

Wszystkie zajęcia w naszej szkole odbywają się on-line za pomocą komunikatora Skype. Jedyne czego potrzebują Twoi pracownicy, by rozpocząć naukę dowolnego języka to komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu. Dzięki takiej formie nauczania jesteśmy w stanie prowadzić wysokiej jakości kursy w dowolnym dniu i dowolnej godzinie oraz dostosowywać terminy zajęć do tego, co akurat dzieje się w twojej fimie lub instytucji.

Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych lektorów mamy opracowaną bogatą bazę ćwiczeń językowych dostępnych on-line. Każdy uczeń naszej szkoły może z nich korzystać w dowolnym momencie, utrwalając w ten sposób wiedzę zdobytą w czasie zajęć.

Dlaczego warto się u nas uczyć?

Jesteśmy skuteczni i mamy ogromne doświadczenie w nauczaniu. Przeszkoliliśmy setki osób i umożliwiliśmy im swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku. Co więcej, jesteśmy elastyczni – prowadzimy kursy w czasie dogodnym dla kursantów i dobieramy metody nauczania do ich aktualnego poziomu oraz czynionych postępów.

Dlaczego warto u nas pracować?

Zatrudnionym u nas lektorom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz dajmy szansę rozwoju i zdobycia nowego doświdczenia. Lektorzy sami określają, ile godzin w tygodniu chcą spędzić na nauczaniu i w jakich godzinach chcą prowadzić kursy, a my tak układamy zajęcia, by pokrywały się one z ich dyspozycyjnością.

Kursy indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzone w oparciu o autorskie i skuteczne metody nauczania.

lektorów

Każdy lektor prowadzący zajęcia w naszej szkole posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaczaniu danego języka.

języków

Zajęcia on-line z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego i hiszpańskiego.

ćwiczeń on-line

Baza profesjonalnych ćwiczeń rozwijających wszystkie umiejętności – gramtyczne, werbalne i słuchowe.

%

zajęć on-line

Nauka w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy komputer z dostępem do internetu, by nauczyć się dowolnego języka.

CHCESZ SIĘ UCZYĆ?
CHCESZ NAUCZAĆ INYCH?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI